Skip to main content

Stomatologie

Těšíte se k zubaři?

V naší ordinaci děláme vše proto, aby se naši pacienti cítili dobře a chodili k nám rádi. Máme za to, že v českých ordinacích se často vrtá a málo vysvětluje. Profesionalita zubaře podle nás začíná komunikací, která buduje důvěru. 

Náš přístup se vyplácí – začali k nám chodit lidé, kteří se zubaře celý život báli, a když k nám přijdou děti, nemusíme je přemlouvat, aby si sedly do křesla.

Věříme, že pouze dobře informovaný klient
se může stát spokojeným pacientem.

MUDr. Pavel Lukl
vedoucí lékař stomatologické kliniky

Jak to u nás chodí?

1

Začínáme rozhovorem

Srozumitelně vám vysvětlíme vše, co zjistíme o vašich zubech. Společně se dohodneme na postupu léčby, který pro vás bude nejlepší. Nezačneme vás ošetřovat, dokud nebudete přesně vědět, co se bude dít a kolik peněz to stojí.
2

Radíme, jak problémům předcházet

Chodí k nám děti i dospělí, dokonce i ti, kteří se zubařů vždycky báli. Kromě odstranění kazu vám můžeme nabídnout služby dentální hygieny, kde je možné zuby vybělit, vyčistit pomocí ultrazvuku a laserem odstranit nežádoucí bakterie. Poradíme vám, jak zuby správně čistit, abychom je mohli vždy jen zkontrolovat a vrtačku nemuseli vůbec zapínat.
3

Pečujeme o váš úsměv

Postaráme se o vaše citlivé dásně a na léčbu kořenových kanálků máme specializované pracoviště. Samozřejmostí je provedení rentgenu a CT přímo u nás, takže nebudete muset přebíhat do nemocnice. Chirurgické zákroky nám nedělají problém a chybějící zub nahradíme implantátem, abyste se zase mohli bez rozpaků usmívat.

Kdo se o vás bude starat?

MUDr. Pavel Lukl

Vedoucí lékař

MDDr. Tomáš Zajíček

Lékař

MDDr. Aleš Pachl

Lékař

MDDr. Jakub Duraja

Lékař

MDDr. Anna Zichová

Lékařka

MUDr. Jitka Oralová

Lékařka

MDDr. Ivo Běhan

Lékař

Kolik to bude stát?

Chceme, aby vám u nás bylo dobře po všech stránkách.
Máme smlouvy s největšími pojišťovnami, takže k nám může přijít opravdu každý.

U nás je možné platit i platební kartou.

CeníkCeník